| User61 a întrebat:

Din luna mai(inclusiv) nu mi-au mai intrat banii pe card, sunt la liceu si scoala trebuie sa-i deconteze, deja e noiembrie si nu s-a intamplat nimic iar eu platesc ca inteligentul 200 de lei la cursa si nu deconteaza nimeni nimic? Care poate sa fie problema, fiindca la alti colegi le-au intrat banii recent (in urma cu 2 sapt).

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Verifica cu banca ta si bineinteles cu contabila, sau secretara scolii.
Adreseaza-te persoanei careia ii duci lunar, biletele pentru decontare.

3 răspunsuri:
| MadalinG99 a răspuns:

Du-te la contabilitate, verifica si la banca, nu sta asa, daca nu merge cu contabila vorbeste cu directorul.

| Dey64dey a răspuns:

Salut, mergi la secretariatul scolii si spune-i si domnei de acolo, poate nu ti-a gresit ceva la datele personale sau nu ti-a scris tot numele complet sau corect

| CristiCQH a răspuns:

Poate contul tău a fost blocat, ori nu stiu poate Îți zice altcineva