| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog pe care sectie din spital au asistentele cel mai mare salariu? FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| marian1199 a răspuns:

Anatomie patologica. Mama lucreaza la Spitalul Judetean Constanta la anatomie patologica, asistent, si ia 3300 lei pe luna (33milioane vechi) dar asta pentru ca se lucreaza in FORMOL si substante care provoaca boli in timp precum cancer etc, deci daca vrei salariu mare in spital ori iei grad mai mare ori cauta altceva daca vrei sa nu risti. Sper ca te-am ajutat.