| tigru18 a întrebat:

Merita sa bagi bani intr-o pagina de Facebook sau in propriul cont pe Instagram? Stiti cum sa apara,, sponsorizat" sub nume la pagina de Facebook sau Instagram

8 răspunsuri:
| ACTH a răspuns:

Vrei sa furi pe internet, copile? Ia lasa tu cersitul si inselatoria si pune mana pe o carte!

| Emazio a răspuns:

Dsca faci asta o sa fi in baza lor de date si nu o sa mai cresti organic, doar atunci cand bagi bani, o sa te determine sa bagi bani dupa daca mai vrei să crești. Vorbea dorian popa despre asta

| ionutB0090987 a răspuns:

Nu merita

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am văzut că mulți care apelează la acest procedeu. Și văd că continuă, se pare că sunt mulțumiți. Dacă vrei să afli un răspuns, poți încerca.

| Edw08 a răspuns:

Eu am încercat și nu prea merita, nu e chiar rentabil fata de impactul oferit.

| CosminCD a răspuns:

Depinde pentru ce fel de pagina. Pentru unele merg, pentru altele nu. In principiu, daca e ceva interesant si atractiv, merge!

| christine99 a răspuns:

Dacă postezi ceva interesant și original poate, altfel nu fiindcă se dă scroll repede și nu interacționează nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am promovat eu o pagina de Facebook, însă costa ca naiba pentru publicitate și te taxează pentru fiecare like. Ex. 5 bani pentru fiecare like și poti seta un buget maxim pe zi între 4 lei si peste 1000 lei. Cu cât plătești mai puțin, cu atât apare mai puțin pe Facebook. Dacă plătești mai mult, reclama apare mai multor persoane. Însă doar like-ul ți-e taxat, nu și reclama apărută pe wall. Însă eu am obținut 5000 like-uri care într-o lună s-au evaporat. Oricum am peste 45.000 like - uri, însă mai ieftina procedura share 4 share. Adică mai sunt pagini care acceptă share for share și tu distribui pagina lor, ei distribuie pe a ta.