| Eusiatat18 a întrebat:

Am o intrebare:
Daca imi fac un cont de Instagram stiti ca apare la prietenii de pe Facebook ca sunt pe Instagram. Cum as putea sa fac ca sa nu le mai apara ca sunt prieten cu ei pe Facebook? Daca ii blochez merge? Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic... Dau fudaaaa!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca iti faci cont pe Instagram cu o adresa de email noua, si nu adaugi pe Instagram din prietenii tai de pe Facebook, nici nu-i permiti acces la contactele tale din telefon, sunt sanse extrem de mari sa nu stie nimeni de tine. Merge si daca ii blochezi, dar asta inseamna sa le stii fiecare utilizator de Instagram.