| Hermaniona a întrebat:

daca promovez pe cineva ca admin la o pagina de pe facebook..imi poate accesa propriul cont? Urgent!

Răspuns Câştigător
| allexya501 a răspuns:

Nu te speria! happy daca ai adaugat pe cineva admin la pagina poate acesa doar pagina respectiva. la fel ca si tine big grin happy
in schimd daca ai impresia ca cineva iti intra pe cont probabil cineva ti-a "spart parola" si iti poate intra pe cont. de aceea ar fi bine sa schinbi parola!

Dar daca ai pus intrebarea pentru orice eventualitate nu te speria. nu iti poate accesa contul! big grinwinking

Sper ca te-am ajutat!

| Hermaniona explică (pentru allexya501):

Da...dar la adaugare admin imi spune ca trebuie sa scriu parola mea personala.e vreo problema?

| allexya501 a răspuns (pentru Hermaniona):

Uite: Creatorii "FACEBOOK" nu au voie sa faca asa ceva (sa permita intrarea altcuiva pe contul tau) deoarece acolo sunt date personale. de aceea s-a inventat parola la facebook. si te obliga sa scrii parola personala pentru ca:
Sa zicem ca tu esti la o prietena acasa..la un moment dat pleci si uiti facebookul deschis (prietena ta nu iti stie parola) si vrea sa se bage admina la o pagina de pe contul tau. trebuie sa scrii parola pentru a confirma ca esti tu aceea care adauga admina! intelegi? happy

| diana26 a răspuns (pentru Hermaniona):

Te pune s-o scrii ca sa stie daca esti tu sau nu altcineva