| Sisanu a întrebat:

Mi-am facut cont pe ebay.de si vreau sa vand mobila.Am completat tot formularul pentru postarea articopului dar nu stiu ce sa pun la transport.Initial am pus categoria"vobesti cu clientul" dar ebay nu ma lasa sa pun aceasta categorie.Ce transport trebuie sa pun?
Care stiti va rog frumos ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pune si tu prina fancurier iar atunci cand cineva va vrea sa cumpere mobila si te va contacta stabilesti cu el o cale de transport potrivita ca fancurier cu siguranta nu transporta mobila laughing

| VyCanisMajoris a răspuns:

Pai...