| Allyn0013 a întrebat:

Vreau sa imi schimb dirigintele si nu stiu cum se face o cerere stie cineva?

Răspuns Câştigător
| visatorul78 a răspuns:

Atunci vorbiti cu directorul, faceti cerere in aces sens.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu numai dirigintele il vei schimba. Vei face o cerere, daca esti majora, daca nu face mama sau tata catre director prin care se doreste schimbarea ta la alta clasa asa scapi de diriginte SUCCES

| ZEU93 a răspuns:

Parintii elevilor din respectiva clasa trebuie sa se adreseze directorului institutiei cu o cerere scrisa happy

| dny_3305 a răspuns:

Daca vrea toata clasa sa scape de diriginte atunci parinti sa faca o cerere catre director si acesta ar trebui sa fie schimbat, dar daca vrei sa scapi numai tu de diriginte atunci transferate la alta cls...

| Allyn0013 explică:

Toata clasa vrem sa scapam de el. Si Petre nu-s fata.