| sekiz a întrebat:

Vreau sa-mi scot niste banuti de pe un site forex,dar nu am card sad pot sa-mi deschid un cont bancar daca nu am un venit(salariu, bursa, alocatie..etc)? Ma poate ajuta cineva cu un raspun, va Rog? Ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| MJo a răspuns:

Se poate deschide un cont bancar. Trebuie sa mergeti la banca la care doriti sa deschideti contul. Nu este necesar sa aveti un venit. Singura conditie este sa platiti o mica taxa de 10 - 15 lei (pentru card) si, actul de identitate.

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Card iti poti face foarte usor, cat despre banii de pe site, cred ca ai facut pe un cont demo, ca pe unul real trebuie sa depui mai intai.