| fmarius86mario a întrebat:

.. Vreau sa salvez o imagine si imi da s-o salvez in format JPEG si mie imi trebuie in alt format...cum fac sa-i schimb formatu Fundita multu anticipat e urgent

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Incearca cu photoscape

| costan a răspuns:

Cel mai simplu convertor de imagini online: http://www.online-image-converter.com/#upload

| georgedanielc a răspuns:

Trebuie sa o convertesti in ce format vrei tu mai jos este numele programului, dowlodeazal de pe net este gratis il vei intelege repede cai simplu
(iwisoft video converter)
http://download.cnet.com/iWisoft-Video-Converter/3000-2194_4-10974272.html

| JASMYNA88 a răspuns:

Ia un convertor

| Rigbby a răspuns:

Intra in windows (acolo la oprire, pauza etc), dai control panel -> folder options -> view, si demarcheaza casuta hide extensions, si ok sau aplica.
Du-te apoi la poza si redenumeşte in ce format (extensie) vrei, bafta

| FaVideochatNonAdultDeAcasa a răspuns:

Descarca poza in JPEG apoi incarc-o in Paint din Accesories si salveaz-o din nou in formatul in care vrei, alegi din lista...happy