| Popa_George_1996_u2Sd a întrebat:

Salut! Unde trebuie sa ma duc pentru a obtine o adeverinta pentru stagii de cotizare si o adeverinta de venit?

Răspuns Apreciat de Editori
| Dintrebare a răspuns:

Dupa data de 1 aprilie 2001, evidenta se realizeaza electronic in REVISAL. Deci angajatorul din prezent iti poate da informatiile. Daca te intereseaza informatii de dinainte de 2001, atunci va trebui sa te adresezi vechilor angajatori sau daca nu dai de ei la Directia judeteana ale Arhivelor Nationale

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La serviciul de contabilitate al firmei unde lucrezi.

| Vântulalb a răspuns:

La firma unde lucrezi sau unde ai lucrat.

| sierra1 a răspuns:

Angajatorul se ocupă cu d-ăstea