| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vechi prieteni!
Am nevoie de ajutorul vostru, sau de un sfat/o idee ceva in legatura cu gasirea unei activitati ce se poate face strict acasa, pentru mama mea.

Sa va dau un exemplu: Daca ar exista ceva ce poti face acasa, cum ar fi sa asamblezi diverse obiecte, sa etichetezi lucruri, sa le sortezi, etc.
Mama mea se plictiseste foarte tare acasa si mi.a cerut ajutorul daca nu cumva as putea sa ii gasesc ceva de facut in timpul liber, totodata din anumite probleme nu poate sa isi gaseasca un loc de munca normal.
Doresc daca se poate ceva site.uri care iti livreaza prin curier anumite lucruri si produse de lucrat/facut acasa, din care sa iasa si ceva profit, ori sa imi dati ceva sfaturi.
Orice ajutor sau sfat este binevenit. Va rog sa tratati in serios aceasta intrebare.
Va mai rog sa excludeti posibilitatea de a fi reprezentant la o firma de cosmetice, deoarece este. Deasemenea exludem faptul ca ar putea lucra manual chestii, apoi sa le vanda.
Mai pe scurt informatii/site.uri despre "firme" care iti trimit lucruri acasa, tu faci acel lucru corect, le trimiti inapoi, iei banii. Ceva asemanator. (chestionare, pus de etichete, asamblare de lucuri, etc.)

Va multumesc mult de tot si astept raspunsuri concrete, eventual link.uri.

2 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Daca ai spus chestionare, ar putea completa chestionare online.
pentru fiecare chestionar completat primeste un numar de puncte care se transforma in vouchere de cumparaturi
gasesti amainunte aici: https://www.exprim.ro/
ar mai putea lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator.
e un job part time cu contract de munca
amanunte gasesti aici: https://www.mercury.ro/......ator-cati/
bafta!

| mariusc08 a răspuns:

Salut cea mai simpla activitate e sa se joace online si anume sunt diferite site-uri cu jocuri online de unde se pot retrage bani reali. iti recomand un joc pe care eu il joc si castig undeva la 180$ luna si treptat cresc cu cate 20-30$ pe luna acesta este linkul de inscriere care este gratuita sau mai multe detalii pe mail mariuscalean@yahoo.com
https://golden-tea.com/? ref=379719