| Andreilol a întrebat:

Am primit un voucher valoric de la e-pin cand am vrut sa imi iau un cod de paysafe de 25 de lei dar se poate sa fii selectat de 2 ori asta rezultand 50 de lei.Am dat anulare si am primit un voucher in valoare de 25 de lei.Intrebarea mea este cum il pot folosii?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

In primul rand ca si hartie igenica
in al doilea rand daca voucher-ul are un cod de bare mergi la aparatul acela de pe strada unde ai bagat banii
data viitoare cand vrei sa platesti ceva
si o sa iti scaneze aparatul respectiv codul de bare de pe voucher-ul tau si atunci esti fericit
adica o sa poti plati alt ceva cu suma respectiva.
asta printr-o minune in cazul in care va functiona cititorul.