| Dca2002 a întrebat:

Salutare!
Sunt student, anul 3 terminal și as vrea sa lucrez pe lângă facultate!
Ma gândeam sa încerc la Bolt ca și taximetrist pe o perioada mai scurta și voiam sa întreb, merita sa faci part time la Bolt ca și student?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită.

| adryang78 a răspuns:

Da, merită. Au un sistem de remunerație foarte bun și sunt corecți. Cât muncești, atât câștigi, tu îți faci disponibilitatea pentru timpul de lucru, deci e perfect ca și job pentru un student.
Succes!