| Anonimus24265 a întrebat:

Salutare, as vrea sa imi iau un s23 ultra in rate eMAG, nu sunt angajat, lucrez part time la bolt food, ce acte mi-ar trebui sa pot sa iau telefonul in rate si cum pot sa iau in rate eMAG?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca iti va da cineva rate, odata ce nu esti angajat si nu poti dovedii ca ai venituri lunare cu care s aplatesti ratele.
Angajeaza-te permanent si dupa 6-12 luni poti face rate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl poți lua în 4 rate egale cu un simplu card de debit. Sau îți faci un card de cumparaturi, găsești la Raiffeisen care sunt parteneri cu eMag condițiile.

Ps. De ce ai vrea sa îți faci rate la un telefon pe care nu ți l permiți? E stupid.

| cfrtobias a răspuns (pentru suntserios):

Sa il ajute la baterie poate, sa nu incarce de multe ori laughing

| literallythesamebruh a răspuns:

De ce dorești să cumperi un asemenea telefon în rate? Există telefoane mai ieftine cu mult mai multe avantaje. Totuși, fiecare face cum vrea, dar nefiind angajat nu prea ai o garanție că vei duce ratele la bun sfârșit...