| Denis67 a întrebat:

Salut!
Merita sa fi șofer la Glovo ca și student?
Țin sa menționez ca sunt student în an terminal și sa lucrez part time

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca si student probabil pe bicicleta ar fi cel mai ok.

| dullcat a răspuns:

Buna.Considerand ca iti poti face tu programul, cred ca merita.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca te tine timpul, de ce nu?

| Furnicuta000 a răspuns:

La glovo ai cel mai mare avantaj fiind student: iti faci programul cum vrei. Poti lucra ziua, noaptea,
in weekend, poti lucra 3 ore, 5 ore, 12 ore, cat vrei tu. Deci nu o sa stai in stres ca nu ajungi la nu stiu ce curs. Iar banii sunt ok, daca ai noroc faci si bacsis bun

| Denis67 explică (pentru Furnicuta000):

Ai lucrat acolo, a fost ok?
Combustibilul ai putut scoate bani de pe livrări?

| SynapseNinja a răspuns:

Dacă crezi că poți face față, desigur.
Îți poți face programul în funcție de cum dorești și câștigi decent.

| VadimIvanov a răspuns:

Da, merita.

| ShREKT a răspuns:

Nup, sincer nu merita. am multi colegi care au lucrat si se plangeau ca in mod normal ai sa primesti comenzi rar, iar daca stai degeaba o ora esti platit cu 5 lei pe ora, doar ca ei ca sa nu te plateasca degeaba iti dau o comanda inainte cu 5 minute sa se termine acea ora in care ar fi trebuit sa fi platit. mai bine incearca altceva