| Cristian_Iancu_1985 a întrebat:

Salutare tuturor,
as dori sa incep o afacere cu imprimari pe tricouri in zona online si offline daca as primi cereri de la anumite firme cu anumite printuri.
Ce sfaturi imi dati? mentionand ca as fi dispus sa incep la sfarsitul lui 2016-inceputul lui 2017.
Orice sfat e bine primit, rau sau bun

1 răspuns:
| Marincu_Flavius_1993 a răspuns:

Nu vei avea o cerere permanenta si nu va fi o cerere mare. Deja sunt multi in domeniu iar ca sa iti scoti suma investita in marketing va dura foarte mult. Nu merita din punctul meu de vedere.