| Radandam a întrebat:

Se castiga bani din Tik Tok? Câți urmăritori și câte aprecieri trebuie sa ai?

7 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Chiar vrei sa-ti distrugi viata pentru cativa leisori de pe TikTok?

| ioana3432B a răspuns:

Ai nevoie de multe să câștigi, în primul rând, faimă pe Tik tok. Așa începe totul nu.

| Radandam explică (pentru Meme10Meme):

De ce îți distrugi viata?

| Radandam explică (pentru ioana3432B):

Eu vreau sa știu ca sume. Cat se câștigă

| ioana3432B a răspuns (pentru Radandam):

Sinceră nu stiu dar am văzut un tip pe tik tok care avea vreo 6 mil de inimi și spunea că nu câștigă mult. Nu cred că e așa ușor pe cât pare. Poți încerca, adică nu ai nimic de pierdut... Doar fă content de calitate și fă ceva ce îți place. Nu te gândi doar la profit. Succes!

| Meme10Meme a răspuns (pentru Radandam):

De cele mai multe ori sunt chestii cringe pe TikTok. Si nu recomand sa te penibilizezi pentru cativa leisori. Daca faci ceva educativ sau constructiv e ok, dar nu are succes...

| Skarr a răspuns:

Nu faci bani din tik tok. Tik tok nu te plătește. Oamenii faimoși pe tik tok fac bani din promovări. Și uni incep sa posteze și pe YouTube de unde pot să facă bani.