anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva o modalitate de castig la aparatele electronice(masinute)? sau care este logica programelor lor? orice raspuns ma poate ajuta sa castig, e bine venit

156 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Resetezi miza tot la 8-10 maini si incepi cu miza mica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Resetezi miza tot la 8-10 maini si incepi cu miza mica

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este pe youtube ceva filme cu "smecheri la aparate" am ramas afis dupa ce le-am vazut

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg daca voi stiti jmenuri la aparate de ce nu faceti bani si de ce le vindeti? ati pierdut multi bani pana ai invatat care este problema? na am venit si eu cu o intrebare si aicea se dau raspunsurii
da i voie nu?laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aparatele nu sun facute sa scoti bani sunt facute sa iti ia bani / au anumite serii la dublaje si alea se tot inverseaza /niciodata nu o sa faci bani din aparate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alti isi cumpara bmw si apartamente din masinute si eu am pierdut 6 miliiarde si nu am loat nimic fratiilor eu nu cred ca le poti face ceva... eu o singura barmana am pacalito ca a uitat cheia langa mine am loat cheia si am bagat bani cu cheia... nu stiu daca a aflat cand a venit ala sa citeasca masinutele. voi ce ziceti crezi ca sa aflat?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Norocul e singura logica a aparatelorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ai noroc frt...st facute sa pierzi, rare ori castigi

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dublaje sa le nimeresti

Alte răspunsuri
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le joci mereu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E belea frate cu ele
\
cu cat joci cu atat mai mult pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand te duci la aparate tine Bluetooth-ul activat la telefon.atunci o sa castigi bani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai juca e cel mai bine

Alte răspunsuri
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti stiu scheme, dar cand e vorba de demonstrat ceva, nimeni nimic, interesanta treaba, si toti vor bani inainte, si apoi sa ti traga teapa, daca are cineva ceva ca lumea, sa ma contacteze pe id ul: blueskyline_x69, vorbim pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vand programul NovoGambleHacker, pentru dublaj, exemplu aici: http://www.youtube.com/watch?v=uedJzgzRSh8, sa vedeti despre ce este vorba, contact la id de mess: scarie_apple.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masinutele se bazeaza pe comportamentul tau in dublaje.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzitii bagatii banii si o sa gastigati da bine eu nu am castigat de multe ori. acolo aveti doua vieti cand va bagati sunteti normalii cand iesiti sunteti ori suparati ori fericitii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bosulica cel mai bine e sa te lasi de aparate o vreme sa stai pe langa ele si sa fii atent la dublajele date de altii si sa incerci sa le memorezi dublajele se repeta indiferent de softul care il au aparatele " ciauless" happy

Alte răspunsuri
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu mai juca