| BluntHitter a întrebat:

Stiți ceva joburi remote la 17 ani sau mai bine zis surse de venit oricat de micihappy?

3 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Invata niste skill-uri care se cauta pe freelancing: graphic design, digital marketing, virtual assistant, copyrighting, etc sunt nenumarate, si fa-ti cont pe fiverr.com upwork.com.

Alternativ, exista job-uri remote in corporatii, dar nu stiu ce corporatie ar angaja un elev de 17 ani. Cand o sa fii la facultate o sa gasesti job-uri entry level si internship-uri.

| BluntHitter explică (pentru haileewatson):

N am avut deloc noroc pe fiver in 3 luni.

| Violleta2022 a răspuns:

La 16 ani ai sanse extrem de mici sa te angajeze cineva remote, fiindca nu cunsoti mai nimic si nici experinta nu ai in vreun domeniu.
Cauta-ti ceva in viata reala, la munca fizica, ca esti tanar, puternic si poti sa muncesti!

Vezi ca ai mai pus intrebarea asta si acum 2 saptamani:

"în 9 Iunie | BluntHitter a întrebat:
Unde pot gasi orice job remote(credibil)la 16 ani?"