| Medivh a întrebat:

Stiti ceva joburi online? Salariu oricat de mic, dar ceva sa faci bani cand n ai ce face si vrei sa "muncesti".

7 răspunsuri:
| Yagami a răspuns:

Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani).

| vocea a răspuns:

Pe OlX gasesti anunturi cu locuri de munca, spor la treaba.

| BlackRose03 a răspuns:

Poti fi youtuber.Pe 1000 de vizionari faci 70 de bani.1.000.000 de vizionari-70 de lei.Nu se castiga bine, dar poti incerca.Sau poti castiga bani legal ca hacker.Sau sa fi programator si sa-ti creezi propriul joc...

| Medivh explică (pentru BlackRose03):

Dar ceva mai simplist care sa necesite timp? laughing In genul unui translate sau curs etc?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Medivh):

Tu stii mai bine la ce te pricepi. laughing

| NAT0 a răspuns:

Dua. Pe samp pe bugged pe Orange faci câte 30k $ pe tură la farm sau la pizza, depinde de distanță, hăh.
Întrebarea e, ce știi tu să faci, ă?
Știi să programezi? Presupun că nu.
Știi să lucrezi în html/php? Să faci index-uri?
Știi să faci icon-uri în photoshop pentru serverele de minecraft?
Știi să faci costume personalizate în photoshop pentru metin doi?
Trebuie să știi ceva pentru a face un ban.

| Medivh explică (pentru NAT0):

Ai raspuns la caterinca si probabil cu nervi la inceput, dar chiar ai spus cateva lucruri folositoare, multumesc anticipat laughing.