| Iulian890 a întrebat:

Stiti o modalitate de a castiga bani pe net sau usor si rapid?
Va rog sa nu am raspunsuri de genul sa ma angajez undeva pentru ca nu am varsta necesara.

4 răspunsuri:
| Alexia2550 a răspuns:

Poti sa gasesti de munca, dar daca vrei sa nu "iei teapa" trebuie sa ai varsta necesara si sa semnezi un contract, sa fie ceva sigur

| Violleta2022 a răspuns:

Daca exista asa ceva pe net, nu mai gaseai pe nimeni pe vreun forum de discutii, sau pe jocurile computerizate.
Sunt site-uri unde se castiga foarte bine, dar trebuie sa fii profesionist si sa ai varsta adecvata (peste 18 ani) ca sa te poti inscrie.
La varsta ta, poti gasi de munca la gradini, sere, parcuri, munca fizica, dar usoara, unde se accepta si minori de peste 15 ani.

| sudenta a răspuns:

Poti sa te angajezi ca prostituanta sa sa faci videoceat eu te sfatuiesc sa iti termini scoala si dupa ai timp si de munca asa fara scoala nu prea te angajeaza nimeni

| Calinescu1720 a răspuns:

Cu aplicația du recorder ai un link de promovare linkul unei aplicația si in functie de cati intră pe acel link si descărca aplicația din linkul de promovare primesti bani poti scoate bani dela10$ prin paypal