| HaChick a întrebat:

Stiti persoane cu loc de munca in Timisoara care cauta (colegi de apartament) chirie in apartamente de cel putin 3 camere (decomandat), ca sa iasa la/sub 100 euro de persoana + cheltuieli?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Http://www.cautcoleg.ro/, aici i-am gasit si la sora mea colega de apartament in tm in zona aradului, bafta, sau incearca maine in publi tim

4 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Sora a gasit colega de apartament la 70 euro, incearca si maine in publi tim, sunt multe anunturii de genul caut coleg de camera sau colega

| mihaa a răspuns:

Www.cautcoleg.ro/acum sper ca e corecta adresa, si am vazut ca sunt oferte cum te intereseaza pe tine cred ca ai noroc:D

| Deea a răspuns:

@mihaa nici acum nu e corecta laughing

| mihaa a răspuns:

Mai bine scrie tu www.caut coleg.ro pe google:D,, culmea a3 oara am tr la cineva pe mes si acolo era ok adresa dar pe sait nu merge adresa:D