| anonim_4396 a întrebat:

Din toamna merg la faculta. si stau eu cu inca o persoana in chirie, intr-un apartament cu 2 camere. Chiria e de 200 euro. Imi spuneti va rog daca stiti... asa din mare..cam cat de mult se plateste intretinerea? Tin sa va anunt ca ziua vom fi mai mult plecati de acasa...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff depinde daca ai centrala sau nu, depinde de oras, depinde daca blocul e izolat sau nu, depinde cat apa, curent consumi, depinde cat de cald faci in casa samd.

Răspuns utilizator avertizat