| anamaria82726 a întrebat:

Stiti siteuri pe care poti face bani? De incepatori

10 răspunsuri:
| CostizZ a răspuns:

Sunt muuuuulte site-uri care sustin ca te platesc daca faci unele questuri, de preferat nu incerca.

| RiasX a răspuns:

In afara de YouTube/twitch, din donatii/sponsorizari, nu prea vad unde ai putea face bani online fara sa faci mai nimic.

| Stropdeploaie a răspuns:

Sunt doar mituri! Nu exista asa ceva! Altfel toti am sta acasa si am face bani!)))))

| Marius22222222222 a răspuns:

In ce domeniu ai vrea?

| anamaria82726 explică (pentru Marius22222222222):

Nu trebuie un anumit domeniu

| floreadan a răspuns:

Youtube/Twitch sunt destul de profitabile, dar ai nevoie de timp.

| alecsawng01 a răspuns:

Ti-as recomanda sa incepi sa investesti la bursa, actiuni, cryptomonede, dar intereseaza-te foarte bine inainte, si asta doar daca ai 18+ ani.

| Osneros a răspuns:

Ce știe să facă acest începător?

| Apokales a răspuns:

Ejobs.ro

| T0T a răspuns:

Dacă te referi din alea de sondaje, formulare sau click-uri, am cunoscut destui care s-au convins că e o vrăjeală ieftină. Dacă vrei să faci bani, trebuie să creezi sau să dezvolți sau să ajuți la așa ceva. Poți face bani, de exemplu, din web design (se caută) și poți lucra individual dacă ești în stare.