| Emiilea a întrebat:

Sunt la liceu si as vrea sa devid independenta financiar. Cum as putea face bani, de preferat online?
Seriozitatea, va rog!
FUNDA!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| Anonim34231 a răspuns:

Freelancer. com

| F12345 a răspuns:

Dacă s-ar putea face bani online crezi că ar mai munci toată lumea? Nu se prea poate însă poți încerca sa devii reprezentant Avon/Oriflame/Lady's.
Eu am fost reprezentant Avon si e chiar ok, ai multe bonusuri si primesti un discount destul de mare, dar nu atat de mare incat sa fii independenta financiar.Eu cel mai mult am avut discount 200 lei la o comanda de 600 lei.Sa nu crezi ca e imposibil sa faci atata comanda deoarece in fiecare luna lumea isi cumpara cate ceva deci poti incerca
In schimb, la Oriflame produsele sunt destul de scumpe si ai putea sa le vinzi doar femeilor, nu si prietenelor tale dar este nasol pentru ca trebuie sa platesti exact atunci cand vine comanda.La Avon e bine pentru ca ai la dispozitie doua saptamani sa platesti.
Ai putea incerca si la Lady's si acolo sunt produse ok si ieftine insa si acolo trebuie sa platesti cand vine comanda.
Mai poti incerca sa mergi la Promotii la Auchan, poti castiga si cate 15 lei pe ora, depinde de promotie.
Sau pune-ti anunt pe Olx ca iti cauti loc de munca si cu siguranta vei fi cautata.Multa bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns:

Https://www.thepennyhoarder.com/......iptionist/
Daca te pricepi la engleza poti deveni transcriptionist, doar ca ai nevoie de cont de PayPal facut pe numele parintilor ca sa poti scoate banii.

| William a răspuns:

Daca vrei sa faci bani de pe net dar nu vrei sa faci videochat, invata cateva limbaje de programare si fa-te freelancer. Iti recomand sa te faci web designer. Trebuie sa inveti html, css, php, javascript, mysql, gimp. O sa ai nevoie de mult timp liber.

| Vlad_Stan_2001 a răspuns:

Subtritrari la filme?