| mihaela1mihaela a întrebat:

Spuneti-mi va rog cateva carti de dragoste de preferat pe care le-as putea citi online, sunt la liceu

4 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Lovestory - Erich Segal

| alina58 a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau si o sa iti trimit ceva carti...

| Nymeria a răspuns:

Poti sa citesti Alex Flinn-Bestia, e varianta moderna a basmului Frumoasa si Bestia, am citit-o mai demult si a fost superba, mai ales ca e povestita din perspectiva unui baiat care la inceput va fi arogant si crud cu cei urati si... mai bine spune-mi daca vrei sa o citesti si-ti dau adresa pe care poti citi cartea...