| neghina a întrebat:

Bani online cine vrea?
dovezi de plata tot ce vrei explic big grinbig grin
de preferat vally_the_spy

1 răspuns:
| andrei20009 a răspuns:

Http://www.ptc-romania.com/register.php?r=andrei20009
Pe PTC-Romania.com, esti platit pentru a da click pe anunturi si pentru a vizita site-uri.Totul este foarte simplu!
Trebuie doar sa dai click pe un link si sa intri pe un site pentru cateva secunde pentru a castiga bani.
Poti castiga si mai mult daca aduni prieteni si se inregistreaza ca afiliatii tai.
Cererile de plata se poat face in fiecare zi si sunt procesate prin PayPal. Pentru a putea cere plata trebuie sa ai minim $3. 00

Cat pot castiga?
Daca dai click pe 10 reclame pe zi, ai 100 de afiliati care dau click pe 10 reclame pe zi, poti castiga pana la $153 pe luna,
insemnand ca poti face $1836 anual. Cu cat ai mai multi afiliati cu atat castigul este mai mare.

Devino Premium si poti castiga dublu mai ales daca esti un inpatimit al PTC

Premium
- Castigi mai mult pe click si din partea afiliatilor.
( 0. 02$ per/click, 0. 01$ per/click afiliat )

- Prioritate la plati - esti platit in mai putin de 2 zile.

Totul pentru doar $ 59. 90 pentru 1 an Premium.

http://www.ptc-romania.com/register.php?r=andrei20009