| alexfab33 a întrebat:

Sunt multi oameni care s-au imbogatit din bitcoin? Ca am citit ca cine a cumparat bitcoin in 2010 din 5 euro acum are averi de zeci de milioane de euro

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa nu exageram cu povestile, castigi dar nu te imbogatesti din asta si nici nu sa imbogatit cineva asa dintr o data, am vb cu unu care face de astea si mi-a spus multe, nu e chiar asa cum se inventeaza, asa am deveni toti bogati

| Bondarel99 a răspuns:

Sunt o grămada.
Sunt o grămada care au avut multe monede și le-au dat pe nimic, in loc sa le păstreze, ar fi devenit milionari acum.

| Sn4k3 a răspuns:

Cine s-a priceput, da.

| BuLaNNNeL a răspuns:

La început un bitcoin valora cât o guma de mestecat, in momentul de fata e peste 10 mii de dolari, cred.

| alexwahl a răspuns:

Acolo totul tine de noroc.

| D3I3 a răspuns:

Oamenii aia sunt bogati doar pe hartie. Daca se apuca de vandut bitcoin, piata se duce naibii. Si nu prea se vand chestii pe bitcoin.