| Pisoi_1585 a întrebat:

Sunt pasionat de muzica! Imi place sa modific melodii si uneori chiar sa compun unele noi. As vrea sa urmez cursuri de pian si o scoala de DJ care sa-mi dezvolte aceste abilitati. Stiti cumva pe undeva? (Dambovita, Bucuresti sau Ploiesti)

2 răspunsuri:
| mirunaana a răspuns:

Cauta cursuri prin strainatate.gen cursuri de 2-3 saptamani

| ANDRE_3104 a răspuns:

Stiu in ploiesti sunt multi oameni care cauta un speciaalist de munzica cred cred ca puteti acolo sa va creeati scoala de munzica sau intrati pe net si cautati; pasionatide munzica. ro