| mTw a întrebat:

Sunt sanse de a se gasi locuri de munca in strainatate pe 3 luni la 18 ani? Daca da, unde?

Funda.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai inscris deja la o companie de recrutare pentru munca in strainatate si cunosti si o limba straina, macar cat sa poti face coversatie, binenteles ca sunt sanse.
Dar daca nu ai facut inca asta, crede-ma ca nu va veni nimeni sa-ti bata la usa, sa te intrebi daca nu vrei de munca in strainatate.

| Ro_ReKinu_1978 a răspuns:

Londra

| Byuska a răspuns:

Daca sti unde sa te interesezi da sunt sanse si mai ales daca stii si o limba straina.