| simobandita a întrebat:

as vrea sa merg la munca in strainatate impreuna cu prietenul meu, stie cineva locuri de munca sigure in strainatate sau ceva site-uri de incredere unde as putea gasi? multumesc

2 răspunsuri:
| IgnoreMe a răspuns:

Te pot indruma eu spre un loc de munca dar o sa muncesti mult si tu si iubitul tau si nu pe cine stie ce bani. In fine, daca esti interesata da-mi pm si-ti dau detalii.winking

| coliflor a răspuns:

Eu zic sa nu va riscati,crede ca e o perioada foarte grea in toata europa si nu numai,locuri de munca, glumesti cand ei au milioane de someri, trist.