| alexandrutoxic a întrebat:

Știe cineva o aplicație ca să faci bani în timpul liber? Sau ceva site

Răspuns Câştigător
| booody a răspuns:

Eu folosesc aplicația Pi. Nu tb sa faci absolut nmc doar minezi Pi, o moneda virtuala care are sanse sa creasca in valoare in viitor. Mai sunt si alte aplicatii dar nu sunt bune de nimic.DAR ATENTIE! NU PREA O SA FACI NICIODATA MULTI BANI DIN APLICATII, O SA FACI FOARTE PUTINI.RISCUL INVESTITIEI(IN CAZUL APLICATIILOR ESTE APROAPE DE ZERO) ESTE DIRECT PROPORTIONAL CU PROFITUL FURNIZAT DE ACEASTA!

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

Dacă te apuci de minat Pi, posibil in 5 ani sa faci bani fara sa muncești deloc pentru ei, doar ii stângi acolo laughing