| Skass69 a întrebat:

Un loc de munca prin Bucuresti part-time/full-time stie cineva. Vreau sa precizez ca am 17 ani! Multumesc

1 răspuns:
| LucaDezmir a răspuns:

Inainte de a te angaja, iti recomand sa te informezi despre drepturile tale ca adolescent, pe care trebuie sa le respecte angajatorul. Gasesti aceste drepturi si alte informatii in articolul:
http://online.avantajlastart.net/bani/cum-sa-te-angajezi-in-adolescenta/
Tot acolo se afla si o lista cu site-uri unde gasesti oferte de locuri de munca...