| VaiMie a întrebat:

Unde in Bacau pot sa gasesc o slujba de vara?
am 17 ani

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Înteresează-te la o terasă, ceva.

| sebySalut a răspuns:

VivaSMS s-a deschis si in Romania. Poti face bani primind sms-uri cu oferte promotionale.
Recomandand vivaSMS prietenilor tai, primesti bani si la mesajele primite de acestia, cat si la mesajele prietenilor, prietenilor, prietenilor, prietenilor lor, pana la al 5-lea nivel de recomandare.

Contul se poate face doar prin recomandare http://www.youtube.com/watch?v=V04fBLb2G3E link de inregistrare este sub video! nu mai sta timpul este pretios o sa regreti! Raspunsul tau aici...