| EvangelineLovin a întrebat:

Vad peste tot pe net 'sondaje platite, cum sa faci bani de acasa' si chestii de genul. A facut cineva asta, v-ati inscris la chestiile astea? Chiar sunt oameni seriosi sau e o pacaleala?

50 răspunsuri:
| Cornel_Iorga_1985 a răspuns:

Incearca daedalus online.sunt seriosi isi achita platile, dar nu te astepta la castiguri lunare, poate la an castigi aproximativ 10 euro

| Gherghina_Daniela_1980 a răspuns:

Pt utilizatoarea Somesan_Ana_1987 poate ai vrea sa faci si o dovada a platii caci se pare ca esti singura care a primit banii de la Sondaj

| Luchian_Mariana_1965 a răspuns:

PACALEALA cu litere mari eu am facut si acum cand am solicitat banii .....nu mai pot intra pe site lor sa mai fac sondaje...
MINCINOSI, TEPARI

| giovany60 a răspuns (pentru Luchian_Mariana_1965):

Una din multe alre EXCROCHERII care se practica pe NET!

| Cluj-Napoca_Haine_Vanzare-schimb_1987 a răspuns:

Eu recomand site-ul asta unde nu completezi chestionare ci rezolvi niste task-uri (cauti pe google anumite cuvinte, dai like-uri sau share-uri, dai click-uri pe anumite site-uri si raspunzi la anumite intrebari privind site-urile accesate. Am incercat si chestionare pe alte site-uri dar avand in vedere ca-s din an in pasti...f greu e sa strangi banuti care sa se merite.

http://www.viespar.ro/? reff=427cef4a08425859e283d8dedda69ce5

| Ionut_Ciobanu_1998 a răspuns:

Incearca asta:
http://paidviewpoint.com/? r=z32au8