| Klaz123 a întrebat:

Viespar.ro de incredere?

Cati bani ati facut pana acum cu acest site? Cat pe luna la nivelul maxim?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai multi de cativa $ pe luna nu ai sa faci si cel mai probabil nici pe aia nu ai sa ii vezi

2 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

Viespar rimeaza cu tepar laughing

| LordEgo a răspuns:

E destul de greu cu Viespar.ro in sensul ca nu tot ce zic ei este adevarat. Iti da cateva taskuri la inceput iar dupa trebuie aa astepti cateva ore, chiar si o zi, ca sa mai primisti maxim doua. Iar acele taskuri sunt destul de greu de rezolvat...adica trebuie sa stai mult sa gasesti raspuns pentru ele etc... si banii se fac foarte greu. Cu multa rabdare si timp, intr-o luna o sa faci cam 15$