| Aleeeeeeee a întrebat:

Vreau filme gen Mean girls 2 love struck, Sleepover, Another Cinderella Story. Cu adolescenti, liceu. Gen : cea mai populara fata din scoala e impreuna cu cel mai popular baiat, in liceu vine o fata noua care se indragosteste de cel mai popular baiat din liceuhee hee. sau ceva de genu.

5 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Uita`te la:
~~~ Easy Ahappy
Sunt sigura ca o sa iti placabatting eyelashes
Pe scurt fata asta spune ca s`a dezvirginat desi nu e adevarat si a auzit`o cineva cand a sp asta si toata scl o considera o curvahappyDupa incepe sa se comporte ca una si umbla asa.La sfarsit o sa fie impreuna cu baiatul pe care il placea din generalabatting eyelashes! Sigur o sa iti placa! #
~~~American Pie
Este de comedie.Sunt mai multe parti!love struck #
~~~Keith
Aici e cum vrei tulaughingDar intr-o alta ordinehee hee
Cel mai popular baiat din scoala se indragosteste de noua venita.Si la sfarsit el are o boalathinking sida sau nu stiu ce fel de boala.Si ii zice ca el nu a tinut la ea si a fost la misto doar sa i`o traga si astea.Desi minte, ca apoi daca moare sa nu sufere dupa elhappy Sa il urasca.Restul vezi tu:* #
~~~Patru prietene si o pereche de blugi #
~~~Treisprezece #
~~~Aparente #
~~~Sfarsitul inocentei #
Pe acestea inca nu le-am vazut dar mi-au fost recomandate si abia astept sa le vad!love struck
Ahhlove strucksi poate nu face parte din ce vrei tu sa vezi dar uita`te la Frozen este un film superlove struck M`a impresionat foarte mult si e trist thinking! Nu vreau sa iti dau mai multe detalii ca nu mai are rost filmullaughing:*Sau unul la care am plans este Hachikolove struck Inspirat dintr`o poveste adevarata! Oricum Easy A, Frozen si Hachiko sunt filmele mele preferate si t`i le recomand cu mare placere!:*
Sper ca te-am ajutat!love struck:*

Mky:]

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Daca vrei sa te si distrezi si sa fie comedie la greu poti sa te uiti la American Pie ( sunt mai multe parti si este vorba despre viata dezlantuita de liceu, colegiu a adolescentilor-cu petreceri si chestii de genu asta... mie mi-a placut destul de mult desi trebuie sa recunosc are destule scene mai deplasate, insa nu e nimic iesit din comun ).

| Nomatterwhattheysay a răspuns:

Eu am vazut Whip it, chiar dragut filmul :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clique(gasca)ii destul de bun cu una care...hai ca nu-ti spun laughing
da ii genul a cea-i vrut tu aaa si wild child cu emma roberts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, tu unde ai gasit poza aia, fix asa am eu pantofii, cool