| GhitaRazvann a întrebat:

Vreau sa infiintez o firma de instalatii si nu reusesc sa gasesc o denumire inspirata, in limba romana care sa sune bine, sa fie usor de retinut si intuitiv.
Ceva idei? Va raman recunsocator, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Camelia93 a răspuns:

Daca vreti neaparat in romana, trebuie sa cuprinda cuvantul instal ca sa fie sugestiv. General Instal, Instal Forte, Power Instal, Ideal Instal, Magic Instal, Perfect Instal, Favorit Instal, Super Instal, Deluxe Instal, Benefic Instal, Diamant Instal.

3 răspunsuri:
| Camelia93 a răspuns:

Ce fel de instalatii? Electrice? Sanitare? Specificati sa sa stim de unde plecam.

Răspuns utilizator avertizat
| GhitaRazvann explică (pentru Camelia93):

Termice, sanitare si de gaze.