| murik a întrebat:

Incerc sa imi fac un blog, unde vreau de asemenea sa am si o activitate de "sale on line" : haine vintage, bijuterii si decoratiuni cu patina timpului asezata peste...insa nu reusesc sa gasesc o denumire "sclipitoare", usor de reperat si de tinut minte. Astept cateva idei...multumesc si promit ca, in cazul in care ajung sa folosesc una din ideile voastre, voi premia castigatorul cu something old, something new, something blue...

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Fa-ti unul pe wordpress, pe domeniul tau, iar pentru vanzari online iti recomand pluginurile de aici - http://www.bagatare.ro/? p=1216

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

... evergreenclothing, classiqnouveau, (all)bestvintagehere, musqueteersfashion, bestchoice, onlyherebest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa sugereze activitatea si nu sa fie un blog cu o denumire pompoasa care nu te v-a ajuta in motoarele de cautare, simplu, la obiect si cuvintele alese sa duca imediat la blogul tau, o alegere proasta te poate duce in coada, de obicei oamenii rasfoiesc doar primele 15 site-uri din prima pagina.
VINTAGE BLOG.
BLOG MODA VINTAGE
prietenii si modul de a te propaga sunt foarte importante, trebuie sa ai foarte clar ce inseamna VINTAGE si cum se poate adapta cerintelor romanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murik, asteptam vestile de la tine in legatura cu blogul, poate iti suntem potentiali clienti...niciodata nu se stie! poate putem sa te promovam sau sa te recomandam prietenelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma refer la castigator, doar vroiam sa iti spun ca te pot recomanda in cateva bloguri ale amicelor mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti faci si pe www.bule.ro, e un serviciu romanesc