| saracu a întrebat:

Vreau sa mi deschid o afacere in domeniul agricol? care sunt sansele?

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Destul de mari mai ales ca lumea cauta produse bio trebuie doar sa te ti serios de treaba si sa analizezi bine piata si sectorul de piata caruia vrei sa te adresezi

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca 60% pentru ca produci si pentru tine.Ar trebui sa ai cumparatori sau o taraba in piata laughing. Raspuns cam tamp dar nu am inspiratie big grin.

| flysky a răspuns:

Depinde de intentiile tale...Eu zic ca ar fi bine sa te documentezi inainte...sa vezi ce concurenti ai pe piata si ce poti tu sa oferi.

| anonim24 a răspuns:

Pai tinand cont de scumpirile din tara si de faptul ca noi importam produse care am putea foarte usor sa le avem in tara daca s-ar sprjini mai mult agricultura, cred ca ai sa reusesti foarte bine, cred cu tarie ca salvarea economiei in romania ar putea veni din agricultura.Imi pare rau pentru tineri care spun ca a munci in agricultura este o munca rusinoasa sau mai stiu eu ce, mandria ne duce la vale.succes