| Fℓoяιи a întrebat:

A citit cineva Morometii? Daca da cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna! eu le-am citit, dar de mult, dar ma bucur ca ai pus intrebarea asta pe tpu.Au fost niste carti exraodinare! mama mea le-a citit cand a fost de varsta mea si mi le-a recomandat si mie! ma bucur ca am ascultat-o.imi place mult sa citesc carti de aventuri! sa le citesti si tu, daca le-ai citit bravo tie! decat sa stau si sa ma uit la toate prostiile care se difuzeaza la tv, sa o vad pe nikita sau naomi sau simona senzual care nu stie sa numere pana la 10, mai bine citesc o carte de care voi avea nevoi!
please fundita!

6 răspunsuri:
| emotivegirl a răspuns:

Da am citit e foarte interesant, mi-au placut replicile date de Moromete.

| buubi a răspuns:

Eu am citesc Morometii.
Sunt cam pe la jumate.
Pare interesanta cartea.
Tu ai citit`o?hee hee

| niknip a răspuns:

Si eu am citit cartea, e ok si merita citita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta.

| prafdestelutze a răspuns:

A citit primul volum si e super:X
incearca si tuwinking

| hermione a răspuns:

Acum citesc eu si e cam plictisitor. e vorba despre viata oamenilor la tara...