| EvaTramell a întrebat:

A vazut cineva filmul " Jennifer`s Body? :-):-)
Si v-a fost fricahee hee

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

L-am vizionat de mai multe ori dar, nu mi-a fost frica, consider ca merita vazut.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am văzut filmul şi e bunicel. L'am văzut cu cea mai bună prietenă a mea. Mă aşteptam să fie ceva de groază dar nu ştiu cum să'ţi zic, am râs foarte mult la filmul ăla.Are nişte faze amuzante. Dar are şi unele faze care te ţin cu sufletul la gură. E foarte fain şi merită văzut.Eu am plâns la sfârşit laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@anku_90 mie tocmai faza în care vomită mi s-a părut foarte amuzantă. Până la momantul ăla era destul de speriată şi mă uitam foarte atentă la film dar când a vomitat m-am sparte de râs. A fost seaca faza şi foarte prost plasată. Nu'şi avea rostul în film.

| Razvan a răspuns:

Am auzit ca a fost nominalizat la "Zmeura de aur"
Cineva de la Hollywood imi citeste gandurilethinking

| Rukhsandra a răspuns:

L-am vazut si nu mi-a fost frica chiar deloc rolling on the floor

| c0rn3l1uss a răspuns:

L-am văzut şi nu a fost aşa de horror.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Buna buna
l.am vazut de 3 oritongue
si chiar nu e infricosatorlaughing)
m.am uitat singura ca volumul tarelaughing)
e misto rau ti. l recomandtongue
o ador pe Megan Fox.
sunt unele faze care te ti nin suspanslaughing:-s
dar in rest e f oklove struck
daca ti. e teama un pic
ar fi recomandat sa
te uiti ori ca o prietea
ori ca cine vr u.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... dar e mai ok sa il vezi cu gasca

| chucky_8545 a răspuns:

Da, l-am vazut eu de vreo 2 ori, si nu mi-a fost frica deloc...chiar a fost f ok.

| anku_4442 a răspuns:

L-am vazut si eubig grin e bunicel stii faza cand vomita ea mi s-a parut un pic scarboasa insa in rest am vazut filme mult mai scarrylaughing

| InnocentKiller a răspuns:

L-am vazut si eu si este foarte frumos, Jennifer imi aduce aminte de cineva laughing)) chiar nu am ce spune are suspansurile lui