| Optima a întrebat:

Ajutor va rog! Nu stie nimeni cum se numeste filmul in care rolul principal il au 2 baieti ce spala ferestrele la un bloc ft mare,(cel mai mare cred, nu stiu precis), unul este indragostit de fata sefului acestui bloc, iar acolo peste citeva zile vin teroristii care doresc sa fure toti banii, iar intimplator acei doi nimeresc in toata treaba asta. Va rog daca-l stiti spuneti-mil, l-am privit demult dar am uitat cum se numea.

Răspuns Câştigător
| WickedBoy a răspuns:

Stiu filmul dar nu stiu cum se numestelaughing))))))scuzestraight face