| deeutzy a întrebat:

Am de facut o compunere cu titlul copilul in familie.si nu am nici o idee despre ce sa scriu in ea. imi puteti spune niste idei plz? cele mai bune si interesante au fudita

4 răspunsuri:
| petruI a răspuns:

Deci,draga deeutzy zi si tu ceva gen comedie.Iti vine tie o idee comica gen copilu e destept dar viseaza cu ochii deschisi si atunci vede numai aiureli su ceva de genu

| mariabianka1_1468 a răspuns:

Asta este pentru concursul de la religie chiar nu e frumos s iei dupe net

| ali17 a răspuns:

Ba am niste idei bune :1)Dragostea copilului fata de parinti sai era sclipitoare in fericirea produsa.2)Mama ar da orice ca copilul ei sa aiba o viata sclipitoare si plina de fericirea culmi.Cam atat ar fi bune sunt mari de asta sunt bune

| robertaantonia10 a răspuns:

Folosesteti capu