| Black_Cherry a întrebat:

Am de facut o pictura cu tema metamorfoza big grin cine imi da niste idei in afara de fluture si omida... dau fundita la cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| drpopa a răspuns:

Daca vrei cateva sugestii iti pot trimite pe mail niste picturi superbe pe aceasta tema

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ideea cu floarea mi se pare foarte buna si frumoasa.Prima data cand am auzit tema, m-am gandit la metamorfozarea omului, dar e banala aceea cu neandertalul. Poti insa sa faci mai multe generatii:bebe, copil, tanar, batran.Alta idee:un copac mic, unul mai mare, o padure, scanduri, mobila. O alta idee: ploaie, plante, zapada, nori,

| Black_Cherry explică:

Cu avatar am vrut si eu sa fac dar mai face si altcineva

| anca_3211 a răspuns:

Un boboc transformandu-se intr-o floare foarte frumoasa.
Mult succes!

| adinescu a răspuns:

Un chip gol dupa care faci acelasi chip langa primul cu ochi apoi unul cu ochi si nas si tot asa pana e chipul intreg si pui chipurile putin suprapuse. nu-s daca ai inteleshappy. dar daca t pricepi o sa iasa tare

| ȘtefanLamas a răspuns:

Salutare. Cand am citit cuvantul "metamorfoza" primul lucru care mi-a venit in gand a fost Pasarea Phoenix, dar te poti inspira si din filmul Avatar. Sper sa te descurci si poate treci pe-aici sa ne arati si noua cum a iesit. Spor la treaba!

Numai bine!