| AnduhXD a întrebat:

Am de facut o reclama pentru maine si nu-mi vine nici o idee. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Poti sa faci reclama la ceva revista!happy

| HaruhiFujioka a răspuns:

Pai poti sa faci reclama despre inghetata, o jucarie, un aliment, o revista, o carte, un costum, haine, casti, biciclete, o masina etc.

| alexaaa a răspuns:

Poti face reclama la un produs cosmetic de exemplu:un parfum de firma, daca nu poti face reclama la un telefon touchbig grin sau la un produs alimentar.cauta mai multe informatii despre ce vrei sa faci reclama, niste imagini si voilà:o reclamahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce reclama este?