| danycosty a întrebat:

Am de facut un scurt referat despre provenienta semnului nazist.Nu am gasit nimic pe internet.Ma puteti ajuta? Nu trebuie sa-mi faceti voi referatul dar macar sa raspundeti putin si multi pentru a selecta eu ce-mi trebuie.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

Uita-te la filmul Hitler: The Rise of Evil. O sa vezi acolo cum i-ai venit mai multe idei, si cum i-a venit sa iti faca mustata asa cum o avealaughing si cum a inventat Zvastika, si totbig grin. Bafta!

| Spike189 a răspuns:

Uita-te la Hitler: The Rise of Evil. O sa gasesti aici mai multe din ideile care le-a avuthee hee si cum i-a venit ideea sa isi faca mustata aia, si cum a inventat semnul Zvastika, si mai multe. barfa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l complectez pe minelissimo, in china antica acest semn era facut din doua seceri speciale pentru secerisul orezului