| Aliiiiii_3463 a întrebat:

Am fost cu clasa la un concert de muzica, clasica. si maine la ora de muzica trebuie sa spun cum mi s`a parut, ce m`a impresionat. si nu am nici o idee. ce sa zic?

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Spune adevarul, adica spune-i ca nu ai inteles nimic si nu ti-a placut nimic! Ca daca era vorba de Justin Biber, intelegeai tot!

| Raphael a răspuns:

Vezi daca te-ai dus? Si doar ai presimtit ca mai bine ar fi sa te duci la mall... Oare atunci ai fi avut ce scrie?

| rebelboy2011 a răspuns:

Ii spui ptofei:mi-a placut, mai ales in mod special (o muzica care au cantat-o)deoarece are o tonalitate nemaipomenita
parerea mea
bafta funda

| Aliiiiii_3463 explică:

Dar trebuie sa scriu cum mi s`a parut