| Onea_Larissa_1999 a întrebat:

Am o intrebare probabil tampita, dar cum sa repar o foaie a 4 pentru ca am rupt un colt din ea din greseala, e un colt mare laughinge urgent! sad sad

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alta foaie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O lipesti dragă cu scotch(scoci)

| WaterDrop a răspuns:

Focul purifica orice greseala.

| Aberdeen a răspuns:

Dacă nu era scrisă/ desenată/ pictată, ia altă foaie! Dacă însă s-a rupt după ce ai folosit-o, singura și cea mai bună modalitate este să lipești pe spatele colii puțin scoci, în așa fel încât cele două bucăți să se unească. Și în locul acela unde s-a produs ruptura să desenezi sau scrii ceva, ca să maschezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum zice XBZ.Da o lipesti pe partea fara scris, daca e cu scris, nu conteaza, ca e transparent.

| madymeow a răspuns:

Cum lipesti si o unghie. Cu un plic de ceai.