| Fabiana2R a întrebat:

M-am pensat gresit, ma poate ajuta cineva va rog sa repar greseala? adica sa le pensez iar (chit ca vor fi mai subtiri) dar sa le repar, va rog, am o intalnire azi, e urgent

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Da-mi add, id-ul e asdfgooyonna si arata-mi o poza.

3 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Lasale sa creasca, da-le cu ulei de ricin si dupa ce cresc fugi la salon.

| InsertName a răspuns:

Daca le pensezi din nou si le faci mai subtiri exista sanse sa nu iti mai creasca deloc. Fii atenta, stiu ca vine urat, dar foloseste un creion sau un fard pentru sprancene. Incearca sa faci totul cat mai natural si dupa intalnire iti poti cumpara ulei de ricin si sa dai pe zona in care ai gresit.